Projekt dot. aktywizacji zawodowej osób po 29 r.ż. z terenu woj. łódzkiego

Autor: Zespół redakcyjny - data ostatniej modyfikacji: 2017-04-03 07:0:19

Fundacja Inicjowania Rozwoju Społecznego zaprasza do uczestnictwa w projekcie: „Kierunek: aktywność zawodowa", realizowanego w ramach VIII Osi Priorytetowej Regionalnego programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego 2014–2020.

Celem projektu jest aktywizacja zawodowa kobiet i mężczyzn, którzy ukończyli 29. r.ż., zamieszkałych na terenie jednego z trzynastu powiatów woj. łódzkiego: łódzki wschodni, brzeziński, kutnowski, łaski, łęczycki, opoczyński, pajęczański, pabianicki, radomszczański, tomaszowski, poddębicki, zduńskowolski, zgierski. (Uwaga: projekt nie jest skierowany do mieszkańców miasta Łodzi).

Uczestnicy projektu skorzystają z profesjonalnych szkoleń zawodowych, doradztwa zawodowego, mentoringu oraz płatnych, 6-miesięcznych staży zawodowych.

Szczegółowe informacje na temat projektu wraz z załączonymi dokumentami rekrutacyjnymi oraz regulaminem uczestnictwa w projekcie są dostępne na   stronie projektu: http://firs.org.pl/kierunek-aktywnosc