Sprawozdanie za rok 2018 z realizacji działań w ramach Programu Wspierania Rodziny dla Miasta Pab...

Autor: Zespół redakcyjny - data ostatniej modyfikacji: 2019-01-24 10:0:54

W związku z przygotowywaniem przez Wydział Spraw Społecznych i Gospodarczych UMP sprawozdania za rok 2018 z realizacji działań w ramach Programu Wspierania Rodziny dla Miasta Pabianic prosimy o zapoznanie się z załączoną tabelą i wypełnienie rubryk, które pokrywają się z działaniami realizowanymi przez Państwa organizację w ubiegłym roku.

Uzupełnioną tabelę proszę przesłać na adres: anaumowicz@um.pabianice.pl do dnia 23 stycznia 2019 r.

Osobą do kontaktu: Agnieszka Naumowicz, tel.: (42) 22 54 688, e-mail: anaumowicz@um.pabianice.pl

ZAŁĄCZNIKI: