"Zdalnie poMOCni" pomoc online w realizacji zadań szkolnych + Grupa Widzialna Ręka Pabianice

Autor: Zespół redakcyjny - data ostatniej modyfikacji: 2020-03-18 09:0:29

Jesteśmy Akcją a nie reakcją zatem, gdy jest potrzeba sami inicjujemy działania!
Wychodząc naprzeciw obecnej trudnej sytuacji przygotowaliśmy również propozycję dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Od 18 marca rozpoczynamy akcję #Zdalnie poMOCni" podczas której kilkanaście Agrafek będzie czekać na zgłoszenia od uczniów, którzy mają trudności w realizacji zadań szkolnych. Wolontariusze online będą wspierać dzieci i młodzież w zrozumieniu nowych tematów, które należy opanować. Chętnie również sprawdzimy prace domowe przed wysłaniem do nauczyciela.
Zainteresowani uczniowie mogą pisać na adres: agrafka@onet.eu lub dzwonić 885-663-339

Dodatkowo informujemy, iż właśnie powstała grupa na FB Widzialna ręka Pabianice - to przestrzeń na dzielenie się potrzebami i swoimi ofertami wspierającymi mieszkańców naszego miasta w trakcie trwania epidemii. W miastach dzięki oddolnym inicjatywom powstają obecnie takie grupy w całej Polsce. Zachęcamy aby mieszkańcy Pabianic pisali czego potrzebują lub co oferują abyśmy wzajemnie dzielili się swoim czasem, wiedzą i umiejętnościami.
Link do grupy https://www.facebook.com/groups/1470156756478519/about/

Dziękuję i pozdrawiam
Agnieszka Jaksa
Koordynator Grupy Wolontarystycznej "AGRAFKA"