Ferie w MOK 2019

Autor: Zespół redakcyjny - data ostatniej modyfikacji: 2019-01-23 08:0:03

Program półkolonii organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury im. Zbigniewa Herberta w Pabianicach w okresie ferii zimowych 2019r.

18.02.2019 r. – Warsztaty tematyczne realizowane na terenie MOK :
    • Wokalne
    • Taneczne
    • Plastyczne
    • Kulinarne

Finałowym akcentem będzie zabawa karnawałowa.

19.02.2019 r. – Zwiedzanie Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach
20.02.2019 r. – Warsztaty lego organizowane na terenie MOK
21.02.2019 r. – Zwiedzanie Teatru Wielkiego w Łodzi połączone z warsztatami plastycznymi
22.02.2019 r. – Zwiedzanie Pałacu w Nieborowie wraz warsztatami:
    • Akademia Pana Kleksa
    • Zabytki – zbytki
W drodze powrotnej jest planowany gorący posiłek.

Zapisy ruszają 7 stycznia 2019r. w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Kultury im. Zbigniewa Herberta w Pabianicach. Konieczna jest obecność opiekuna prawnego w celu wypełnienia karty zgłoszenia. Warunkiem uczestnictwa zgłoszonego dziecka w półkoloniach jest wniesienie opłaty w wysokości 150zł. (za wniesioną kwotę organizator zapewnia ubezpieczenie, przejazd, wszystkie wejściówki oraz drobny poczęstunek).

INFORMUJEMY RÓWNIEŻ, ŻE NIE PRZYJMUJEMY ZAPISÓW I REZERWACJI DROGĄ TELEFONICZNĄ LUB E-MAILOWĄ.