Pabianicki Fenomen Roku

Autor: Zespół redakcyjny - data ostatniej modyfikacji: 2018-05-25 08:0:10

Już 8 czerwca br. po raz pierwszy w naszym mieście odbędzie się uroczyste wręczenie tytułów "Pabianicki Fenomen Roku".

Co to za przedsięwzięcie?
Prezydent Miasta Pabianic chce w ten sposób uhonorować osoby, organizacje pozarządowe i firmy mające wkład w życie społeczne, kulturalne i ekonomiczne naszego miasta, a także osoby, które zdobyły osiągnięcia mające wpływ na rozwój nauki, kultury i przedsiębiorczości.

Co możecie zrobić?
Wytypujcie kandydatów i uzasadnijcie swój wybór! Uwaga! Zgłoszenia należy składać w Sekretariacie Prezydenta Miasta, ul. Zamkowa 16 (II piętro) do 4 czerwca br. na zasadach określonych w Regulaminie (w załączeniu).

Kto zdecyduje o tym komu zostanie przyznany tytuł?

Organizatorem wydarzenia jest Prezydent Miasta Pabianic i to on wybierze spośród zgłoszonych Kandydatów osoby/organizacje/firmy, które wyróżni tytułem "Pabianicki Fenomen Roku".