Aktywna Młodzież – działaj z nami w Pabianicach

Autor: Zespół redakcyjny - data ostatniej modyfikacji: 2017-06-28 09:0:40

Jesteś młody, pełen energii i zastanawiasz jak odmienić otaczającą Cię rzeczywistość? Chcesz zostać liderem w swojej społeczności? Zastanawiasz się jak działają organizacje pozarządowe i czy może być to miejsce Twojej pracy? Jeśli tak – świetnie trafiłeś.

Dołącz do nas!

Zapraszamy młodzież z Pabianic i okolic do wzięcia udziału w projekcie „Aktywne postawy młodzieży – podnoszenie kompetencji, przedsiębiorczości i odpowiedzialności w wymiarze środowiska – edycja 2017 r.” Udział w projekcie jest bezpłatny.

Razem z nami dowiedz się:

• Jak działać na rzecz swojej społeczności.
  • Co zrobić, aby stać się liderem w swoim otoczeniu.
  • Jakie masz prawa obywatelskie oraz jak z nich korzystać.
  • Co może Ci dać zaangażowanie się w wolontariat w podmiotach ekonomii społecznej (np. w fundacji, stowarzyszeniu lub spółdzielni).

Kogo szukamy?

12 osób, które zamieszkują gminę miejską Pabianice lub korzystają ze wsparcia podmiotów działających na terenie miasta Pabianice (w wieku 15 – 29 lat).

Kiedy będziemy działać?

Czerwiec – grudzień 2017 r.

Co planujemy?

• Dwudniowy wyjazdowy warsztat integracyjno-edukacyjny.
  • Akcja w lokalnej społeczności (koszty akcji sfinansowane będą w ramach projektu).
  • Coaching grupowy dla młodzieży.
  • Forum Liderów Młodzieżowych.
  • Wolontariat w wybranej przez Ciebie organizacji.

Szczegóły na stronie: inspro.org.pl