Zaproszenie na spotkanie dotyczące wojewódzkiego budżetu obywatelskiego

Autor: Zespół redakcyjny - data ostatniej modyfikacji: 2018-03-27 11:0:53

Witold Stępień - Marszałek Województwa Łódzkiego zaprasza na spotkania informacyjne poświęcone II edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego. O tym kto i w jaki sposób może zgłosić zadanie, jakie projekty mają szansę na zakwalifikowanie do głosowania oraz co zmieniło się w Regulaminie dowiecie się podczas spotkania, które odbędzie się już 5 kwietnia br. w siedzibie Starostwa Powiatowego o godz. 16:00.

ZAŁĄCZNIKI: