Forum Liderów Ekonomii Społecznej w Pabianicach

Autor: Zespół redakcyjny - data ostatniej modyfikacji: 2016-04-04 12:0:11

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Centrum KLUCZ, serdecznie zaprasza na Forum Liderów Ekonomii Społecznej w Pabianicach. Forum odbędzie się 13 kwietnia (środa) w siedzibie Starostwa Powiatowego w Pabianicach, ul. Piłsudskiego 2.

Wydarzenie to ma zainicjować w powiecie pabianickim realizację projektu Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Centrum KLUCZ. Projekt ukierunkowany jest na tworzenie miejsc pracy i przedsiębiorstw społecznych, a także wsparcie istniejących już przedsiębiorstw oraz podmiotów trzeciego sektora. Samorządom gminnym i powiatowym oferujemy wiedzę oraz konkretne narzędzia na rzecz zwiększania jakości usług społecznych oraz pobudzania aktywności zawodowej mieszkańców. Podczas Forum zostanie zaprezentowana szczegółowa, bezpłatna oferta projektu, a także informacje o tym, w jaki sposób dostosować ją do specyfiki wyzwań, jakie istnieją w społecznościach lokalnych oraz do indywidualnych potrzeb mieszkańców.

Zgłoszenia na Forum przyjmowane są za pomocą formularza dostępnego na stronie https://centrumklucz.pl/zapraszamy-na-fora-liderow-ekonomii-spolecznej/

Osoba wyznaczona do kontaktu:
Aleksandra Podkońska, tel.: 519 300 647, aleksandra.podkonska@inspro.org.pl
Instytut Spraw Obywatelskich INSPRO