Zaproszenie na spotkanie "Przeciw przemocy wobec Seniorów" 11 lipca br.

Autor: Zespół redakcyjny - data ostatniej modyfikacji: 2017-07-03 11:0:25

Fundacja SUBVENIO zaprasza na spotkanie przedstawicieli instytucji zajmujących się problemem przemocy w rodzinie oraz podejmujących problematykę społeczną w tym na rzecz seniorów  w powiecie pabianickim.

Termin: 11.07.2017 r. (wtorek) godz.10.00-12.00.

Miejsce spotkania: Centrum Seniora w Pabianicach, ul. Konopnickiej 39

Celem spotkania jest:

• wymiana doświadczeń i informacji o lokalnych działaniach na rzecz seniorów oraz zespołów interdyscyplinarnych - Niebieskie Karty,

• wypracowanie skutecznych rozwiązań w oparciu o dobre praktyki,

• wsparcie specjalistyczne – seniorów i osób pracujących z nimi.

Na spotkanie zapraszamy przedstawicieli instytucji i organizacji z powiatu pabianickiego zajmujących się polityką senioralną, jak i gminnym systemem bezpieczeństwa.

Kontakt: tel. 511 614 623  w godzinach 9.00 - 15.00.

Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich