VI posiedzenie Miejskiej Rady Seniorów w 2017 roku

Autor: Zespół redakcyjny - data ostatniej modyfikacji: 2017-09-04 08:0:26

We wtorek 20 czerwca 2017 r. odbyło się ostatnie, przed wakacyjną przerwą, posiedzenie Miejskiej Rady Seniorów.

Obecni na posiedzeniu członkowie Rady podsumowali ostatnie wydarzenia w Mieście oraz ustalili, kto będzie reprezentował Radę na najbliższych wydarzeniach, tj. konferencji organizowanej przez Komendę Powiatową Policji w Pabianicach pn. „Zbrodnia Katyńska” w dniu 21 czerwca br. i Spotkaniu Integracyjnym Pabianickich Organizacji Pozarządowych w dniu 30 czerwca br.

Seniorzy przeanalizowali potrzeby środowiska oraz własne zasoby pod kątem ewentualnego zgłoszenia zadania w ramach III edycji budżetu obywatelskiego. Podjęto decyzję, że w tym roku Rada nie będzie występować z żadnym projektem.

Pani Katarzyna Cegiełka zaprosiła zebranych na uroczyste otwarcie wystawy prac autorstwa uczestników zajęć plastycznych Centrum Seniora, które odbędzie się w dniu 1 września br. w godzinach popołudniowych.

Najbliższy dyżur Rady odbędzie się we wtorek 27 czerwca br. w Centrum Seniora w godzinach 15:00-16:00. Następne dyżury odbędą się 12 i 26 września br. również w Centrum Seniora o tej samej porze.

Kolejne posiedzenie MRS odbędzie się w dniu 5 września br. o godzinie 10:30 w Centrum Seniora.