IV posiedzenie Miejskiej Rady Seniorów w 2017 roku

Autor: Zespół redakcyjny - data ostatniej modyfikacji: 2017-04-10 10:0:19

4 kwietnia br. odbyło się IV posiedzenie Miejskiej Rady Seniorów. Podczas spotkania ostatecznie zatwierdzono listę gości na II Otwarte Plenarne Spotkanie Seniorów, podzielono plakaty, wypisano zaproszenia i rozdzielono je pomiędzy członków celem rozniesienia oraz ostatecznie zatwierdzono program spotkania, który przedstawia się następująco:

• 15:00 – pokaz taneczny grupy z Centrum Seniora,
  • 15:10 – powitanie gości oraz zebranych przez Przewodniczącą MRS oraz przedstawienie dokonań Rady za okres od kwietnia 2016 r. do kwietnia 2017 r.,
  • 15:30 – informacja o Obywatelskim Parlamencie Seniorów – p. Teresa Bobowicz- Siomoł,
  • 15:35 – wystąpienie Komendanta Powiatowego Policji dot. zagrożeń czyhających na osoby starsze i metod ich zapobiegania,
  • 15:50 – wystąpienie p. Katarzyny Cegiełki – Koordynatora Centrum Seniora,
  • 16:00 – wystąpienie przedstawiciela Wydziału Spraw Społecznych i Gospodarczych UMP dot. działań Miasta na rzecz seniorów,
  • 16:15-16:45 – przerwa na poczęstunek,
  • 16:45 – występy chórów senioralnych Pabianickiej Spółdzielni Mieszkaniowej oraz zespołu wokalnego działającego przy Centrum Seniora,
  • ok. 18:00 – zakończenie spotkania oraz prezent niespodzianka dla najwytrwalszych uczestników spotkania.