Skład osobowy PRDPP II kadencji

Autor: Zespół redakcyjny - data ostatniej modyfikacji: 2017-06-30 11:0:36

Na podstawie Zarządzenia nr 103/2017/P Prezydenta Miasta Pabianic z dnia 15 maja 2017 r. w sprawie powołania Pabianickiej Rady Działalności Pożytku Publicznego powołuje się Pabianicką Radę Działalności Pożytku Publicznego II kadencji w składzie:

1) Przedstawiciele Rady Miejskiej w Pabianicach:
a) Bożenna Kozłowska,
b) Robert Manios;

2) Przedstawiciele Prezydenta Miasta Pabianic:
a) Waldemar Boryń,
b) Łukasz Ścibut;

3) Przedstawiciele organizacji pozarządowych:
a) Dariusz Kamieniak,
b) Piotr Madej,